Wielki powrót, wyświetlenia i trochę o znanych mi muzykach.

Hey, witam po przerwie.. Wiem, wiem. Długo mnie tu nie było, ale postaram się to naprawić. Zostały ok. 2 miesiące nauki, więc niedługo będzie luźniej, z czym wiąże się więcej czasu. W najbliższym czasie będzie więcej wpisów, już ja o to zadbam, hahah ;3 W planach jest coś o kosmetykach, co zaczęłam już pisać, trochę muzyki, sztuki, fotografii oraz recenzje książek i znanego Wam pewnie serialu „Trzynaście Powodów”. Tak na dobrą sprawę powinnam błagać Was na kolanach o wybaczenie. W ostatnim czasie trochę rysowałam, zainteresowałam się na poważniej fotografią i zabawą różnymi edytorami obrazów. Ogólnie zaczęłam udzielać się na Wattpadzie, co w sumie przypadło mi nawet do gustu. (moja nazwa: blackstrawberryisok) Z pisaniem radzę sobie coraz lepiej, niestety czas leci zdecydowanie za szybko, zawsze mi go brakuje.. Hmm, co poradzisz.

Tak w ogóle to DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ! <3 Kochaaaam Was tak bardzoo. Jak Wy to robicie, ja nie wiem. Nabiliście ponad tysiąc wyświetleń w niecały miesiąc! W miesiąc, w którym prawie w ogóle się nie udzielałam. Ale mimo wszystko dziękuję Wam bardzo mocno, serdecznie. Bez Was nic bym tutaj nie zadziałała. Pamiętam jak kiedyś, na samym początku chciałam zrezygnować, bo nikogo tu nie było. Powiedziałam sobie wtedy, że jeszcze się uda i nie będę tak jak wiele osób rzucać tego po miesiącu. Aktualnie jest ponad 8000 wyświetleń bloga z czego się oczywiście bardzo cieszę. Już zaczynam planować niespodziankę na 10 000! To tak szybko leci, ehhh.

IMG_20170329_063447

Dzisiaj chciałabym Wam szybciutko przypomnieć o Klaudii i o grupie utalentowanych muzyków, kryjących się pod dźwięczną nazwą „Waves”. Ich brzmienie może przypaść Wam do gustu.

————-

∆ Klaudia „Khra” Daliva

Instagram: khradaliva

https://www.instagram.com/khradaliva/

Facebook: Klaudia Daliva

https://www.facebook.com/KhraDaliva

YouTube: Khra Daliva

https://www.youtube.com/channel/UCs1r_Ax8jU2CpDeD1bAFixg

*————————————————-

∆ Waves

Instagram: wavesband.official

https://www.instagram.com/wavesband.official/

Facebook: Waves

https://www.facebook.com/wavesoff/

YouTube: Waves

https://www.youtube.com/channel/UC0hL4kahOxQ9HkMQVtTf3PA

*——————————-

Jak już jesteście to zostawcie coś po sobie ;3
Dobrej nocy/Miłego dnia ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>