Wyświetlenia pędzą w górę!

Heyy, jejkuu już ogarniam Wam nowy wpis! Nie martwcie się. (Ha, ciekawe, kto tu się martwi) Zauważyliście na pewno, że wpisy nie pojawiają się już tak często, jak kiedyś. Powodem jest brak czasu, nieudolne sklejanie wyrazów w zdania, brak weny. Kiedyś potrafiłam napisać długi, sensowny post na konkretny temat w szybkim czasie, a teraz? Teraz potrzebuje dużo więcej czasu na coś, co i tak pewnie nie ma większego sensu. Ostatnio pojawiają się tu głównie notki informacyjne, rzadko konkrety. Tak, wiem. Obiecałam recenzje, ale cóż, nie będą one jakieś profesjonalne, no bo ejj, mam przecież tylko 14 lat. Więc mogę tylko powiedzieć, MOŻLIWE, że się pojawią.

Hmmm, jutro (ewentualnie środa) pojawi się recenzja kosmetyków. Będą tam płyny do kąpieli, żele, szampony, perfumy, kremy, odżywki i inne tego typu rzeczy. Postaram się to opisać najlepiej jak potrafię, więc liczę, że znajdzie się Was tu troszkę. Ostatnio jest Was coraz więcej! A, zapomniałam!

WYBIŁO 7000 WYŚWIETLEŃ! Nie mam pojęcia jak wy to robicie, minął zaledwie miesiąc, a Was się tu tyle wzięło. Muszę popracować nad zakładką „Czytelnicy”, żebyście mi się zgłaszali ^^ Byłoby tam coś na wzór powiadomień o nowych wpisach. Dodawali byście się do listy czytelników. Dobra, wracając. Jestem pod ogromnym wrażeniem, cieszę się, że to się rozkręca, ale jestem też zła na siebie, że nie potrafię się skupić na systematyczności. Uwielbiam Was, chociaż Was nie znam. Ha, nieźle to brzmi. Chętnie bym Was poznała, co powiecie na grupę? Czekam na odpowiedzi ;3 A, i zapraszam was jeszcze raz do czytania! Więcej informacji w poprzednim wpisie.

https://www.wattpad.com/story/104061247-they-lived-long-and-happy-are-you-sure

Kochaaaam Was! ❤ Do następnego!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>